Mamy Punkt Informacji Turystycznej. 400 kalendarzy do rozdania

Od dziś (25 stycznia) działa w Lubartowie Punkt Informacji Turystycznej. Dla pierwszych 400 osób, które odwiedzą PIT, czekają kalendarze na 2021 rok. 

Siedziba Punktu Informacji Turystycznej mieści się przy ul. Farnej 4. Budynek został wyremontowany w ramach projektu Zielony LOF.  Działalnością punktu zajmuje się Lubartowski Ośrodek Kultury.

Po kilku miesiącach ciężkich prac i przygotowań możemy już oficjalnie zaprosić Państwa do Punktu Informacji Turystycznej przy ul. Farnej 4. Na miejscu czekać będzie miła obsługa, wydawnictwa o Lubartowie i regionie oraz szeroki asortyment gadżetów związanych z naszym miastem – mówi Adam Kościańczuk, dyrektor LOK. –  W Punkcie będzie można także zamówić zwiedzanie Lubartowa z przewodnikiem oraz nabyć grę miejską. PIT to pierwsza taka instytucja w naszym mieście. Jesteśmy przekonani, że przyczyni się do promocji Lubartowa i rozwoju turystyki – dodaje.

W ramach promocji Punktu Informacji dla pierwszych 400 osób, które odwiedzą PIT od 25 stycznia czekają piękne kalendarze na 2021 rok.

(kw)