Szkolenie biznesowe

Ambit Lokalnie to nowy, innowacyjny projekt łączący biznes z kulturą. Jego celem jest rozwijanie umiejętności managerskich właścicieli lubartowskich firm. Jego pierwszym elementem jest szkolenie, prowadzone przez jednego z najlepszych specjalistów w Polsce  Rafała Błachowskiego. Bezpłatne szkolenie odbędzie się 8 kwietnia w godz. 9.00 -16.00 w LOK. Są jeszcze wolne miejsca.

 

Organizatorem wydarzenia jest Lubartowski Ośrodek Kultury wraz z firmą Ambit (dostawca internetu, telewizji cyfrowej i telefonii dla klientów indywidualnych i biznesowych), który jest także sponsorem szkolenia. Patronat nad wydarzeniem objął Burmistrz Lubartowa  Krzysztof Paśnik. W trakcie  spotkania poznają Państwo mechanizmy i zasady prowadzenia skutecznych negocjacji z klientem, zarządzania strategicznego, czyli budowania firmy, skutecznego zarządzania zespołem oraz technik sprzedaży. LOK zaprasza na nie przedsiębiorców prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz firmy zatrudniające do 3 pracowników.

Szkolenie poprowadzi Rafał Błachowski – trener, przedsiębiorca, doświadczony menager. Pasjonuje się i specjalizuje w tematach związanych z technikami komunikacji, mową ciała, budowaniem trwałych relacji. Zarządzał jednymi z największych projektów targowych Międzynarodowych Targów Poznańskich: Motor Show i Poznań Game Arena. Podczas zajęć stawia na interaktywność. Swoje programy szkoleniowe opiera w głównej mierze na bezpośrednich doświadczeniach zawodowych, preferuje na zajęciach pracę grupową i warsztaty z wykorzystaniem kamery video. Jako trener z sukcesami budował systemy wartości i odpowiadających im zachowań w przedsiębiorstwach i szkołach.

Ilość miejsc na szkolenie jest ograniczona.

Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem: [email protected]

Program szkolenia