Wyróżnienia w konkursie “Polska Marka – Masz Pewność” wręczone

We wtorek, 17 grudnia w Warszawskim Domu Technika NOT w Warszawie, odbyła się kolejna, VIII edycja Kongresu Nowoczesnej Gospodarki. Wydarzenie to było z niecierpliwością wyczekiwane przez reprezentantów środowiska biznesowego, którzy uczestnicząc w nim, mieli okazję poznać przedstawicieli firm cechujących się ponadprzeciętną dynamiką rozwoju, efektywnością w prowadzonych działaniach, a także reprezentantów samorządów i instytucji przyjaznym firmom, menadżerów firm handlowych oraz przedstawicieli miast wykazujących największe zaangażowanie w kontekście przedsiębiorczości.

Jednak nie tylko aspekt networkingowo-biznesowy przyciągnął przedsiębiorców z różnych branż prowadzących swoją działalność na terenie Polski. Licznie przybyłych gości zainteresował także program, który obejmował wystąpienia charyzmatycznych prelegentów, którzy na forum kongresowym podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem z perspektywy przedsiębiorcy.

Jako pierwszy wystąpił założyciel oraz główny fundator Fundacji Polska Marka, Sławomir Stańczuk, który opowiedział o tym,jak zdobyć przewagę konkurencyjną na rynku lokalnym i regionalnym oraz zdradził tajniki skutecznej sprzedaży. Sławomir Stańczuk podczas Kongresu wręczył także wyróżnienia w konkursie organizowanym w ramach Kampanii Społecznej “Polska Marka – Masz Pewność”. Nagrody w postaci Certyfikatów Polska Marka powędrowały do właścicieli firm: Optyk Na Placu, ISWB, Helios, Psyjaciele.com oraz Unikke Design za wygenerowany zasięg w mediach społecznościowych zdjęcia z szablonem konkursowym oraz za kreatywność. (przeczytaj także: POLSKIE MARKI – ODKRYLIŚMY JE RAZEM! Podsumowanie Kampanii Społecznej „Polska Marka – Masz Pewność”)

Podczas VIII edycji Kongresu Nowej Gospodarki w roli prelegentów wystąpili także: doświadczona coach, Ksenia Alpern, której wystąpienie było związane z promocją nowo powstałej, autorskiej książki pt.”Believe Your Way. 7 kroków do rozwoju Twojej kariery zawodowej”, a także przedsiębiorcy oraz właściciela kliniki REHEALTHY Arkadiusza Martyniuka, który zdradził sposoby na zmniejszenie liczby zwolnień lekarskich pracowników.

Podczas Kongresu odbyło się także wręczenie dyplomów i statuetek osobom, firmom i miastom, wyróżnionym w konkursach Brylanty Polskiej Gospodarki, Efektywne Firmy, Gepardy Biznesu, Miasto Przyjazne Firmom, Mocne Firmy Godne Zaufania, Światowa Firma Worldwide Company oraz Wielki Modernizator Polski. Zwieńczeniem całości był uroczysty bankiet, który był doskonałą okazją do świętowania celów i sukcesów osiągniętych w 2019 roku oraz porozmawiania o perspektywach na nadchodzący kolejny w trakcie części networkingowej.

Weronika Krysa