Konkurs muzyczny dla uczniów z całego powiatu

Na naszej stronie informowaliśmy o konkursie na najlepszą piosenkę młodego pokolenia, który organizuje Lubartowski Ośrodek Kultury. Mogą w nim brać udział uczniowie i uczennice ze szkół podstawowych. W związku z licznymi zapytaniami i prośbami, LOK rozszerza konkurs na cały powiat lubartowski. Na zgłoszenia placówka czeka  do 21 marca.

 

Przypominamy, że konkurs odbywa się w dwóch etapach: pierwszy w terminie 1-21 marca; drugi w terminie 1  – 7 kwietnia. Pierwsza część konkursu obejmuje zaśpiewanie i nagranie swojego  ulubionego utworu (do 3 min.; plik .mp3, max. 3 MB) i wysłanie go na adres: [email protected]. Natomiast do drugiego etapu przechodzi 5 osób, wybranych przez jury po przesłuchaniu nadesłanych nagrań. Ta część polega na występie na żywo przed jury konkursu, w sali widowiskowej Lubartowskiego Ośrodka Kultury. Wygrywa jedna osoba.

Nagrodą główną w konkursie jest nagranie i mastering swojego własnego singla w profesjonalnym studiu muzycznym w Lubartowie. Nagranie zostanie poprzedzone zajęciami z trenerem wokalnym Piotrem Wójcikiem, w trakcie których laureat przygotuje swój własny utwór (od muzyki, po słowa) oraz występ na żywo na Dniach Lubartowa 2021. Nagrodą pocieszenia dla pozostałych osób z II etapu konkursu jest występ na żywo na Annowaniu 2021.

Szczegóły: https://loklubartow.pl/szukamy-nowej-viki-gabor/