Ruszył projekt „Taneczna Szkoła”

Lubartowski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w nowym projekcie pod nazwą „Taneczna Szkoła”. Za nami pierwsze zajęcia, które odbyły się w Firleju.

Warsztaty są bezpłatne, a prowadzi je doświadczona instruktorka i trenerka Ewa Wojciechewicz. Mogą z nich skorzystać dzieci z kl. I- III szkół podstawowych. Na każdej lekcji (ok. 45 min) uczestnicy projektu dowiedzą się o definicji tańca i jego rodzajach, zaletach aktywności fizycznej, doborze muzyki, ubioru i przyborów, a także będzie praktyczna nauka tańca (podstawowego kroku – walczyk, poleczka, twist czy disco) dostosowanego do grupy wiekowej. Ponadto pokazy taneczne dla chętnych czy wyróżniających się osób, a na zakończenie konkurs wiedzy o tańcu.

17 maja miały miejsce pierwsze warsztaty w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Firleju, w ścisłym reżimie sanitarnym. LOK zaprasza do udziału wszystkie zainteresowane placówki z powiatu lubartowskiego, gdzie odwiedzą je instruktorzy. Rezerwacji pokazów można dokonywać u Ewy Wojciechewicz pod nr tel. 81 855 22 42, wew. 34.

SC

foto: kw