Taneczna Szkoła z LOK

Taniec to z pewnością efektowna i pełna emocji forma ruchu, która wymaga ogromnej pracy i zaangażowania. Żeby wyrazić w nim siebie i przekazać ruchem wartości i uczucia, potrzeba nie tylko doskonałej techniki, ale także serca.

Po sukcesie I edycji „Magicznej Szkoły”, w której udział wzięło kilkaset dzieci z całego powiatu lubartowskiego, wychodzimy z kolejną inicjatywą mającą na celu przybliżenie kultury szerokiemu gronu odbiorców. Animatorzy z LOK wyruszają do szkół z prezentacją świata tańca i muzyki.

Obowiązujące przepisy covidowe niestety wykluczają prowadzenie zajęć stacjonarnych w naszym Ośrodku. A skoro dzieci nie mogą przyjść do nas, to my przyjdziemy do dzieci – mówi Adam Kościańczuk, dyrektor LOK. – Warsztaty są całkowicie darmowe, odbywają się w surowych ramach sanitarnych i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Prowadzi je doświadczona instruktorka i trenerka Ewa Wojciechewicz. Zapraszamy do udziału wszystkie placówki z powiatu lubartowskiego, dojedziemy do każdej szkoły! – dodaje Adam Kościańczuk.

Zajęcia przeznaczone są dla dzieci z kl. 1-3 szkół podstawowych. Każda lekcja (ok. 45 min.) składa się z następujących części:

definicja tańca i jego rodzaje,

zalety aktywności fizycznej,

dobór muzyki, ubioru i przyborów,

praktyczna nauka tańca.

Rezerwacji pokazów można dokonywać u Ewy Wojciechewicz pod nr tel.: 81 855 22 42, wew. 34. LOK serdecznie zaprasza.