Bezpłatna szkoła Cosinus zaprasza

Współczesny rynek pracy ewoluuje niezwykle dynamicznie. Żeby odnieść sukces należy nieustannie się kształcić, rozwijać kompetencje, podnosić kwalifikacje a nawet  zupełnie się przebranżowić. Rynek pracy pokazuje, że pracodawcy coraz chętniej zatrudniają osoby z konkretnymi umiejętnościami.

Często podnoszenie kwalifikacji czy zmiana zawodu, wynika z chęci rozwoju i szukania nowego pomysłu na siebie. Dlatego dalsze kształcenie bez względu na wiek czy dotychczasowe osiągnięcia zawodowe może być atrakcyjną formą rozwoju.

Policealne szkoły COSINUS dla dorosłych są idealnym rozwiązaniem, oferują zdobycie wiedzy teoretycznej jak i praktycznej w ciągu roku lub dwóch lat, w systemie zaocznym i wieczorowym. Jest to elastyczne rozwiązanie, które można dopasować do swojego trybu życia, pracy czy życia rodzinnego.

Absolwenci policealnej szkoły COSINUS często znajdują pracę w nowym zawodzie, wielu z nich z sukcesem zakłada własną działalność.

Jaką szkołę wybrać?

            Warto wybrać szkołę z doświadczeniem, wykwalifikowaną kadrą, która kładzie nacisk na zdobywanie praktycznych umiejętności i taką szkołą jest COSINUS (https://www.cosinus.pl/). Działamy na rynku od 1996 roku, mamy jedną z największych zdawalności egzaminów zawodowych w kraju.

Bezpłatne Szkoły COSINUS oferują naukę na wielu kierunkach:

Szkoły medyczne: masażysta, opiekun medyczny, terapeuta zajęciowy, higienistka stomatologiczna, asystentka stomatologiczna;

Szkoły policealne: florystyka, kosmetologia, administracja, BHP, ochrona, opiekunka dziecięca;

Kwalifikacyjne Kursy Zawodowe: rachunkowość;

Zaoczne Liceum Ogólnokształcące;

Kursy zawodowe: przedłużanie i zagęszczanie rzęs, manicure hybrydowe, laminacja rzęs, lifting rzęs, pierwsza pomoc;

Kursy maturalne.

Bezpłatna Szkoła Cosinus jest adresowana dla każdej osoby dorosłej, która ukończyła szkołę średnią (także bez matury) oraz tych osób, które nie ukończyły szkoły średniej a są absolwentami szkoły podstawowej, gimnazjum lub zasadniczej szkoły zawodowej.

Najczęściej wybierane kierunki to: opiekun medyczny i masażysta  – osoby po tych kierunkach są poszukiwanymi pracownikami  na  krajowych i zagranicznych rynkach pracy. Bardzo duże zainteresowanie jest również florystyką i kosmetologią.

Dlaczego szkoła COSINUS?

  • nauka jest całkowicie bezpłatna;
  • zajęcia odbywają się w systemie zaocznym (sobota, niedziela) lub wieczorowym;
  • szkoła posiada uprawnienia szkoły publicznej;
  • wystawiamy zaświadczenie do ZUS-u, KRUS-u, MOPS-u;
  • wydajemy legitymację;
  • nauka na przyszłościowych kierunkach;
  • praktyki i warsztaty podczas całego okresu nauki;
  • wysoko wykwalifikowana kadra pedagogiczna;
  • dysponujemy najnowszą bazą techniczno – dydaktyczną.

Nie zwlekaj! Weź przyszłość w swoje ręce i zapisz się już dziś!

REKRUTACJA TRWA!  https://rekrutacja.cosinus.pl/

Czekamy na Ciebie w sekretariacie naszej szkoły  Krakowskie Przedmieście 32, Lublin.

Możesz do nas zadzwonić, tel.: 81 532 26 20 lub skontaktować się z nami poprzez fanpage https://www.facebook.com/CosinusLublin