Usługa Legimi w bibliotece miejskiej

Dzięki staraniom Wojewódzkiej Biblioteki Publicznej im.Hieronima Łopacińskiego w Lublinie, Miejska Biblioteka Publiczna im. A. Mickiewicza w Lubartowie posiada do bezpłatnego udostępnienia kody do aplikacji Legimi, która jest obecnie największą bazą e-booków i audiobooków w Polsce. Pozwala ona na korzystanie ze swoich zasobów na każdym urządzeniu, umożliwiającym ściągnięcie aplikacji oraz wyświetlenie książek.

Warunkiem otrzymania kodu jest posiadanie aktywnej karty bibliotecznej. Zainteresowanych Czytelników placówka zaprasza do siedziby przy ul. Lubelskiej 36, gdzie po weryfikacji otrzymają kod dostępu do aplikacji. Jak zalogować się do Legimi? Czytelnik zakłada bezpłatne konto na stronie  http://www.legimi.pl/wbp_lublin,  podając otrzymany w Bibliotece kod aktywacyjny.  W celu otrzymania kodu  kontakt telefoniczny (81 855 22 35), mailowy ([email protected]) lub osobisty w godzinach otwarcia biblioteki. Kod ważny jest przez 30 dni od chwili jego aktywacji. Po upływie tego czasu można zwrócić się po nowy.

Zakup usług dostarczania publikacji drogą elektroniczną zrealizowano ze  środków finansowych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.