MikoGrajki w Lubartowie

Burmistrz Miasta Lubartów Krzysztof Paśnik i kanał internetowy „Od Gracza dla Graczy” serdecznie zapraszają na „MikoGrajki w Lubartowie”. To wydarzenie odbędzie się w dniach 4-6 grudnia i ma zaprezentować wszystkim uczestnikom gry komputerowe, a także modne i edukujące rozrywki w sieci. Będzie to okazja do świętowania Mikołajek. Spotkanie online poprowadzi Konrad Lisek z internetowych kanałów ”Od Gracza dla Graczy”.
Aby wziąć udział w zabawie i mieć szansę dostać nagrodę, wystarczy być podczas gamingowego live na kanale https://www.twitch.tv/od_gracza_dla_graczy. Trzeba założyć darmowe konto na Twitch, oglądać i bawić się wspólnie z innymi uczestnikami.Dla uczestników będą nagrody – wśród nich sprzęt komputerowy, maskotki, gadżety dla każdego gracza, a także kody internetowe.
Prezenty rozdajemy we wszystkie trz dni trwania wydarzenia. W losowaniu bierze udział każdy widz, który ogląda nas oraz założył wcześniej darmowe konto na Twitch. Graj i oglądaj z nami MikoGrajki w Lubartowie – mówi Konrad Lisek, pomysłodawca eventu.

Sylwia Cichoń