Dni Lubartowa: konkurs dla Czytelników „Lubartowiaka”

Weź udział w konkursie „Nagrody dla Czytelników” z okazji Dni Lubartowa

Sonda SMS: który z punktów programu Dni Lubartowa podoba się Ci najbardziej?

Zapraszamy do udziału w konkursie. Można w nim wygrać takie nagrody jak:

– ROWER OD FIRMY LUVI JANUSZA POŻAKA

– KOMPLET GARNKÓW OD SPOŁEM LUBARTÓW

– 3 VOUCHERY OD HOTELU WINCENTÓW

– UPOMINKI OD LUBARTOWSKIEGO OŚRODKA KULTURY

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać „SMS” na nr 71480 (cena 1 zł + Vat) i odpowiedzieć na pytanie w naszej sondzie: który z punktów programu Dni Lubartowa podoba Ci się najbardziej?:

  1. Występ gwiazdy wieczoru
  2. Pokaz fajerwerków
  3. Dyskoteka pod gwiazdami
  4. Występy lokalnych artystów

Treść nadesłanego SMS to hasło: „sonda festyn” oraz wybrana cyfra (1, 2, 3, 4 ) – która oznacza wybrany punkt programu, na przykład: sonda festyn 2. Nagrody otrzymają osoby wyłonione podczas rozstrzygnięcia w dniu 26 maja, na festynie miejskim z okazji Dni Lubartowa.

Poniżej publikujemy regulamin konkursu. Głosować można do dnia festynu, czyli do 26 maja (do godz. 17:00)

1. Organizatorem Konkursu „Nagrody dla Czytelników” jest Lubartowski Ośrodek Kultury.

2. Wyłonienie zwycięzców odbędzie się podczas festynu z okazji Dni Lubartowa w dn. 26.05.2018 r.

3. W konkursie biorą udział osoby, które wyślą poprawnie „SMS” na nr 71480 (cena 1 zł + Vat). Nagrody otrzymają osoby wyłonione podczas rozstrzygnięcia.

4. Aby uczestniczyć w konkursie, należy wysłać SMS i jednocześnie odpowiedzieć na pytanie w naszej sondzie: który z punktów programu Dni Lubartowa podoba Ci się najbardziej?

5. Treść poprawnie nadesłanego SMS to hasło: „sonda festyn” oraz wybrana cyfra (1, 2, 3, 4) – która oznacza wybrany punt programu Dni Lubartowa, na przykład: sonda festyn 2

  1. W konkursie mogą uczestniczyć, niezależnie od wieku, wszyscy Czytelnicy „Lubartowiaka”.

Sms można wysłać od 21 do 26 maja do godz. 17.00

7. Niezbędnym i koniecznym warunkiem odebrania nagrody jest obecność na rozstrzygnięciu konkursu podczas festynu miejskiego w dniu 26 maja (na placu przed Urzędem Miasta), posiadanie przy sobie telefonu z numerem, spod którego wysłano SMS oraz odebranie połączenia od Organizatora konkursu. Na nawiązanie połączenia Organizator czeka maksymalnie 10 sekund. Osoba, która zostanie wyłoniona w konkursie, będzie musiała odpowiedzieć na pytanie organizatora. Prawidłowa odpowiedź jest warunkiem odebrania nagrody.

8. Zwycięzca musi pojawić się na scenie w ciągu 2 minut z telefonem, z którego wysłał SMS biorący udział w Konkursie dla Czytelników. W przeciwnym razie Organizator wybiera kolejny numer, aż do skutku. Ta sama osoba może otrzymać tylko jedną nagrodę. W przypadku wybrania po raz drugi tej samej osoby, wyłonimy następny numer, aż zostanie wybrana kolejna osoba.

9. W przypadku wygrania nagrody Uczestnik zgadza się na podanie do publicznej wiadomości swoich danych osobowych, w tym numeru telefonu.

10. Wszyscy biorący udział w konkursie wyrażają zgodę na przetwarzanie przez Organizatora swoich danych w celach marketingowych.

11. Z konkursu wyłączeni są pracownicy, instruktorzy i stażyści Lubartowskiego Ośrodka Kultury wraz z najbliższą rodziną.

 

Sylwia Nowokuńska