Filmowa środa w centrum miasta

PIKNIK_FILMOWYJuż w najbliższą środę (05.08) na Rynku w Lubartowie wszyscy chętni będą mogli sprawdzić się w quizach wiedzy filmowej, kinowych kalamburach i zajrzeć na chwilę do świata iluzji. Filmowy Piknik to kolejna atrakcja czekająca na tych, którzy w trakcie wakacji zdecydowali się pozostać w Lubartowie.

Bank BGŻ BNP PARIBAS zaprasza dorosłych i dzieci na szereg konkursów. Odbędzie sie m.in. Quiz wiedzy filmowej pod hasłem „Widziałem, powiedziałem-wygrałem”, a najmłodsi będą mieli okazję tropić bajkowe postacie oraz spróbować swoich sił w magicznych kalamburach.

Kolejną atrakcją będzie ściganie się w układaniu bajkowych kloców na czas oraz konkurs sprawdzający dykcję. Dodatkowo na pikniku pojawi się iluzjonista Radek Hoffman, który zabierze wszystkich chętnych do świata iluzji, a jego czarodziejski cylinder i różdżka będą jedną z wizytówek lubartowskiego piknika.

Dzień zakończy się pokazami filmowymi dla dzieci i dorosłych. Najpierw zostanie wyświetlony film „Pingiwny z madagaskaru”, znany zarówno młodszym i starszym z powodu czterech pomysłowych pinginów-Szeregowego, Skippera, Rico i Kowalskiego. Natomiast dla dorosłych czeka film Skyfall, który zabierze wszystkich widzów do świata Agenta 007.

Oprócz filmów i zabaw, jedną z głównych atrakcji będzie losowanie samochodu KIA RIO. Szanse na wygranie będą mieli wszyscy Ci, którzy wypełnią ankiety konkursowe dostępne w oddziale banku i podczas pikniku.

Przed piknikiem, o godz. 11.00 Lubartowski Ośrodek Kultury zaprasza wszystkie chętne dzieci film „Wielka Szóstka” z cyklu „Wakacyjne Kino Letnie dla Dzieci”. Pokaz bezpłatny.