LOK dla WOŚP. Trwa licytacja cennych gadżetów piłkarskich

Pamiątki piłkarskie, które są oficjalnymi gadżetami Polskiego Związku Piłki Nożnej można wylicytować na stronie facebookowej Lubartowskiego Ośrodka Kultury. Placówka wspiera w ten sposób tegoroczny 29 . Finał WOŚP.

Lubartowski Ośrodek Kultury włączył się w tegoroczną akcję WOŚP.
Przekazaliśmy na tegoroczną licytację WOŚP pakiet trzech pamiątek piłkarskich, które zadowolą gusta niejednego kibica w Polsce. Są to oficjalne gadżety Polskiego Związku Piłki Nożnej podarowane przez Natalię Mazur – mówi Adam Kościańczuk, dyrektor LOK.

W skład pakietu, który można wylicytować wchodzi: duży kalendarz piłkarski na 2021 rok, szalik z limitowanej edycji z meczu Polska – Finlandia oraz zdjęcie Roberta Lewandowskiego z autografem.

Licytacja trwa do 28 stycznia do godz. 12.00 na stronie facebookowej Lubartowskiego Ośrodka Kultury pod linkiem.
Osoba, która wygra licytację zobowiązuje się dokonać wpłaty (do godz. 12:00, 29.01.2021 r.) na konto 29. Finału: https://www.wosp.org.pl/wspieraj z tytułem: Darowizna – 29. Finał WOŚP
Po dokonaniu wpłaty, potwierdzenie wraz z adresem do wysyłki należy przesłać na e-mail: [email protected]. Po przesłaniu potwierdzenia, pakiet zostanie przesłany pod wskazany adres.