Oddaj głos na świąteczne iluminacje Lubartowa. Głosowanie do 11 stycznia

Przypominamy, że Miasto Lubartów bierze udział w regionalnym etapie ogólnopolskiego konkursu Świeć się z Energą na najpiękniejsze iluminacje świąteczne. W regionalnym etapie plebiscytu można oddawać głosy do 11 stycznia.

Zachęcamy do głosowania na świąteczne dekoracje Lubartowa  w regionalnym etapie ogólnopolskiego konkursu „Świeć z Energą”.  Liczy się każdy głos. W chwili obecnej Lubartów jest na pierwszym miejscu – ma 7898 głosów. Drugie zajmuje Chełm, a trzecie Krasnystaw.

„Świeć się z Energą” to akcja, która już od 13 lat cieszy się wielkim zainteresowaniem mieszkańców polskich miast, rywalizujących o pierwsze miejsce w regionie, a następnie o miano Świetlnej Stolicy Polski. Rywalizacja w konkursie jest okazją do pomocy potrzebującym. W tegorocznej edycji do zwycięskich miast trafią charytatywne nagrody w postaci lodówek, pralek, lamp UV-C i innego sprzętu o łącznej liczbie 300 sztuk i wartości aż 200 tys. złotych. Na laureata pierwszego miejsca czeka też nowoczesna instalacja fotowoltaiczna do zamontowania na placówce typu dom dziecka.