Punkt Informacji Turystycznej zaprasza do współpracy

W Lubartowie działa już Punkt Informacji Turystycznej. Na zwiedzających czekają związane z Lubartowem publikacje i gadżety, rękodzieło od lokalnych twórców, foldery, mapy czy kartki pocztowe. Rozdajemy  darmowe kalendarze dla pierwszych 400 osób.

Siedziba Punktu Informacji Turystycznej mieści się przy ul. Farnej 4. Budynek został wyremontowany w ramach projektu Zielony LOF. Działalnością punktu zajmuje się Lubartowski Ośrodek Kultury.

Na odwiedzających czekają związane z Lubartowem publikacje i gadżety. – W ofercie mamy między innymi monografię Lubartowa „Lubartów w dziejach…”, która jest źródłem wiedzy o historii miasta. Warto też nabyć album ilustrowany pięknymi fotografiami Lubartowa czy książki z serii „Lubartów i Ziemia Lubartowska” wydane przez LTR  mówi Adam Kościańczuk, dyrektor LOK.

W PIT dostępne są także mapy, foldery, ulotki, kartki pocztowe oraz rękodzieło od lokalnych twórców. Można kupić wyjątkowe pamiątki z Lubartowa – magnesy ceramiczne, kubeczki, herbatki, ceramikę artystyczną, torby bawełniane, świece sojowe i wiele innych.

Dołącz do współpracy z PIT

Jednostka do współpracy zaprasza artystów, twórców rękodzieła ludowego oraz producentów innych produktów z naszego regionu. – Stworzymy dla Państwa płaszczyznę do promocji i handlu, co także przyczyni się do zwiększenia atrakcyjności naszego Punktu – mówi dyrektor LOK. Warunki współpracy ustalane są indywidualnie, kontakt pod numerem telefonu 575 403 125.

(KW)