Salut Hola – szkoła języków obcych zaprasza na zajęcia online

Hiszpański jest 3 językiem świata. Warto go zatem poznać i nauczyć się nim posługiwać. Barierę w mówieniu można przełamać zapisując się na zajęcia hiszpańskiego online w szkole językowej Salut Hola, która specjalizuje się w kursach hiszpańskiego i francuskiego. My dziś jednak skupimy się na korzyściach nauki hiszpańskiego online.

Szkoła języków obcych Salut Hola – co oferuje? 

Szkoła języków obcych Salut Hola oferuje zajęcia online na platformie Zoom pro prowadzone przez native speakerów i profesjonalnych lektorów języka hiszpańskiego. Zajęcia prowadzone są w formie kursów i przeznaczone są między innymi dla dzieci od lat 3 do 5 i trwają 30 minut. W przypadku dzieci od lat 6-8 czas trwania zajęć to 45 lub 60 minut, a dla dzieci od 9 do 11 lat – 60 lub 90 minut. Młodzież w wieku od 12 do 15 lat może uczestniczyć w zajęciach trwających także od 60 do 90 minut. Dla młodzieży od lat 16 i dorosłych zajęcia trwają 90 minut i prowadzone są raz lub dwa razy w tygodniu. Można wybrać dogodną godzinę zajęć: rano, po południu lub wieczorem. Dostępne są lekcje hiszpańskiego online indywidualne, w dwuosobowych grupach, w trzyosobowych grupach lub większych grupach, liczących od 4 do 6 osób. Kursy hiszpańskiego online prowadzone są na poziomie od A0, czyli całkowicie początkującego, do C1, czyli specjalistycznego języka hiszpańskiego. Kurs języka hiszpańskiego online rozwija wszystkie kompetencje językowe, czyli rozumienia tekstu czytanego, rozumienia ze słuchu, konwersacji, a także pisania. W czasie zajęć nauka nastawiona jest na konwersację. Lektor mówi 30% czasu, a kursant 70%. 

Jak nauczyć się języka hiszpańskiego? 

Aby skutecznie zacząć władać językiem hiszpańskim, warto wybrać hiszpański online w Salut Hola. Uczestnictwo w zajęciach pozwoli przełamać strach przed mówieniem w obcym języku już od pierwszej lekcji. Najpierw nauczysz się wypowiadać zdania, a potem będziesz prowadzić konwersacje i dyskusje w języku hiszpańskim. Nauka gramatyki jest w tej szkole także przyjemna i oparta na autorskich grach i zabawach. Każdy kursant ma również do dyspozycji materiały dydaktyczne, z których może korzystać pomiędzy zajęciami. Kursy hiszpańskiego online to także kursy specjalistyczne, a także przygotowujące do egzaminów z języka hiszpańskiego. Warto skorzystać z możliwości nauki pod okiem wykwalifikowanych lektorów. Jeżeli jesteś zainteresowany zapisaniem się na zajęcia, to koniecznie sprawdź ofertę na stronie: https://salut-hola.com/zajecia-online/hiszpanski.                  

Artykuł partnera