Spotkanie z byłą modelką Anną Golędzinowską

WPDziś (w poniedziałek) w Bazylice św. Anny o godz. 19.00  w Lubartowie swoją książkę pt. „Z ciemności do światła. Jak  żyć w czystości serca?” będzie promowała Anna Golędzinowska.
Była modelka urodziła się i wychowała na warszawskim Żoliborzu. Karierę rozpoczęła w Mediolanie, gdzie uczestniczyła w pokazach mody m.in.: Italian Fashion, Pianegonda, Masca…
W 2008 włoskie gazety rozpisywały się o romansie modelki z księciem Wenecji i Piemontu Emanuelem Filibertem.
Wszystko zmieniło się po wyjeździe do Medjugorje. Anna Golędzinowska przez dwa lata mieszkała w klasztorze. Wydała książkę „Ocalona z piekła”, w której opowiada o swoim życiu.
Założyła we Włoszech „Ruch Czystych Serc”, którego jest prezesem i który zgromadził już około dziewięciu tysięcy młodych ludzi, którzy deklarują życie w czystości aż do ślubu.
W Lubartowie będzie promowała swoją książkę. Jak napisała w przedmowie: „Czystość” nie jest dziś słowem modnym. Nie pojawia się na łamach gazet, a co więcej, często jest wyśmiewane. Nie zapominajmy jednak, że to, co nie budzi od razu powszechnej aprobaty, niekoniecznie musi być czymś „dla frajerów”.