Top Mistrzostwa Tenisowe 2022

Choć tenis nie można nazwać najbardziej popularnym sportem w naszym kraju, zakłady bukmacherskie tenis codziennie przykuwają uwagę wielu hazardzistów. Szeroka paleta zakładów na tenis daje typerom możliwość wytypowania zakładów przez sezon, dostarczając graczom dużą dawkę niezapomnianych wrażeń.

Przez cały sezon regularny najlepsi zawodowi tenisiści walczą o najwyższe miejsca w światowych rankingach. Za każde zawody otrzymuje się określoną liczbę punktów rankingowych. Jednak nie tylko miejsce w pierwszej setce motywuje zawodników do jak najlepszych występów. Zwycięstwa w turniejach gwarantują im zarówno trofea, jak i pewną sumę pieniędzy. Jakie turnieje czekają na miłośników tenisa w 2022 r.?

Najważniejsze turnieje tenisowe w 2022

W tenisie jest wiele prestiżowych zmagań międzynarodowych. Każdego roku hazardziści mogą obstawiać zakłady bukmacherskie i oglądać transmisje meczów tenisowych, które przyciągają tysięcy kibiców i fanów zakładów sportowych. Spotkania toczą się o bardzo wysokie stawki, a zwycięstwo, zarówno wśród sportowców, jak i hazardzistów, daje atrakcyjne profity. Oto najlepsze zmagania tenisowe, które odbędą się w 2022 roku:

  1. Australian Open to pierwszy turnieju w kalendarzu zmagań wielkoszlemowych. Tegoroczny turniej odbył się w okresie od 17 do 30 stycznia 2022 r. Były to 110 Mistrzostwa Australii z tenisa. Mecze Australian Open są zwykle grane na nawierzchni twardej.

  2. French Open jest drugim turniejem na liście zmagań wielkoszlemowych. Zmagania będą grane na kortach w Paryżu na kortach o nawierzchni ceglastej. Turniej startuje 22 maja i potrwa do 5 czerwca 2022 r. Po raz pierwszy zmagania byłe rozegrane w 1891 roku.

  3. Wimbledon jest najstarszym turniejem wielkoszlemowym, który jest grany od 1877 r. na kortach trawiastych. Korty te są położone w Londynie, w przedmieściu pod nazwą Wimbledon. Turniej startuje się 27 czerwca i będzie trwał do 10 lipca 2022 r.

  4. US Open odbywa się na kortach twardych w Nowy Jork. Pierwsze zmagania startowały w 1881 roku. Pula nagród zmagania w 2021 wynosiła ponad 53 mln USD. Okres trwania turnieju w 2022 r. to 29 sierpnia-11 września.

Warto też wspomnieć o mistrzostwach, których poziom jest niższy niż w przypadku turnieju Wielkiego Szlema: ATP oraz WTA. Mimo to, że wspomniane turnieje nie są zbyt popularne wśród miłośników tenisa, najlepsi bukmacherzy również proponują typerom szeroki asortyment zakładów na te zmagania i dodatkowe nagrody za obstawianie tenisa w ich serwisie.

Jak obstawiać największe turnieje tenisowe

Jeśli chodzi o to, jak obstawiać mecze największych turniejów tenisowych, to trzeba zaznaczyć, że nie jest to zbyt skomplikowane. Należy jednak poznać podstawowe rodzaje typów na tenis: zwycięzca danego meczu, liczba setów, handicapy, dokładny wynik, zwycięzca gema lub seta. Śledzenie spotkań wybranych sportowców i zainteresowanie różnymi wydarzeniami związanymi z tenisem stanie się dla fanów typowania tego sportu kluczem do sukcesu.

Po rejestracji w serwisie wybranego operatora trzeba złożyć depozytu. W tym celu najlepszym wyborem staną się bukmacherzy BLIK, oferujące bezpieczne i anonimowe sposoby dokonania wpłat i wypłat.

Z finansowego punktu widzenia, wytypowanie turniejów tenisowych jest dość dochodowe. Zanim dokonamy zakładu na tenis należy wybrać wiarygodnego operatora hazardowego, który proponuje typerom najlepsze kursy. Aby zakłady sportowe na tenis były opłacalne, warto sprawdzić typy sportowe. Zaleca się też zwrócić uwagę na opinie klientów i reputację bukmachera. Dobrym pomysłem stanie się aktywacja dostępnych nagród.

Artykuł partnera