Wieprz Run River w Lubartowie – ponad 180 uczestników

Blisko 100 uczestników biegu głównego i ponad 80 dzieci i młodzieży wzięło udział w pierwszym Lubartowskim Biegu Terenowym z Przeszkodami czyli Wieprz Run River.

W ponad 30 stopniowym upale uczestnicy imprezy przeprawiali się między innymi przez przez rów z wodą i przez błoto.

– Czegoś takiego w Lubartowie wcześniej nie było, ale od soboty 27 sierpnia już jest. Mamy nadzieję, że Wieprz Run River już na stałe wpisze się do kalendarza imprez organizowanych w Lubartowie. Jesteśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni i uważamy to za sukces – podsumowują organizatorzy imprezy – MOSiR Lubartów i stowarzyszenie Aktywny Lubartów.

Na trasie biegu ustawiono przeszkody, których liczba i stopień trudności była dostosowana do wieku uczestników. Rywalizowały zarówno dzieci i młodzież oraz dorośli.

Oto najlepsi uczestnicy biegu głównego:

Kobiety – 1. Wioletta Dessauer, 2. Marta Biała, 3. Katarzyna Głuszak, 4. Natalia Duda, 5. Mariola Aftyka, 6. Agnieszka Kudło

Mężczyźni – 1. (ex auquo) Daniel Bigos i Tomasz Lipiński, 3. Kamil Matyjaszczyk, 4. Grzegorz Markiewicz, 5. Mateusz Wasilewski, 6. Tomasz Szczygieł

Drużyny – 1. Bez nazwy będzie (Wioletta Dessauer, Katarzyna Głuszak, Grzegorz Pożak), 2. X-Camper Gentelman Team (Tomasz Machnikowski, Bartosz Szczypiński, Sebastian Szczepaniak, Marcin Symbor, Grzegorz Machnikowski, Ireneusz Machnikowski), 3. Niemce Team (Natalia Duda, Igor Tomaszewski, Mateusz Wilkos).

fot. Katarzyna Wójcik

Wyniki

https://drive.google.com/…/1zF4m5pM3…/view…