10 medali dla LUKS Lubartów

W dniach 16 – 17 czerwca w Starostwie Powiatowym w Łukowie zorganizowano Mistrzostwa Województwa Lubelskiego w Szachach.

Pierwszego dnia rywalizowano przy czasie 15 minut na partię. Złoty medal do lat 7 dziewcząt wywalczyła Julia Szczerba. Srebrne medale w swoich kategoriach wywalczyli: Dominik Raczyński (do lat 9) i Wiktor Opolski. Brązowe medale w kategoriach dziewcząt zdobyły: Aleksandra Szczerba (do lat 9) i Agata Michaluk (do lat 15). Drugiego dnia odbył się turniej szachów błyskawicznych. Rywalizowano przy czasie 5 minut na zawodnika na partię. Złoto wywalczył Wiktor Opolski (do lat 11), srebro – Eryk Trąbka (do lat 11), srebro – Dominik Raczyński (do lat 9), brąz – Kacper Czuchryta (do lat 9), brąz – Agata Michaluk (do lat 15). Wszystkim szachistom gratulujemy i życzymy powodzenia z zbliżających się Międzynarodowym Festiwalu im. J. Zukertorta organizowanym w Lublinie.