O Puchar Prezesa

W dniu 23 marca w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Michowie odbył się „I Turniej Piłki Nożnej Halowej Chłopców z rocznika 2001 i młodsi o Puchar Prezesa Spółdzielni Mleczarskiej Michowianka w Michowie”. W zawodach wzięło udział osiem drużyn (MOSIR LUBARTÓW I, MOSIR LUBARTÓW II, UKS LASKOWIA BARANÓW, ZAWISZA GARBÓW, KS SYGNAŁ LUBLIN, POWIŚLAK KOŃSKOWOLA oraz GLKS MICHÓW I i GLKS MICHÓW II). Po zakończeniu emocjonujących rozgrywek tabela przedstawiała się następująco:

1. ZAWISZA GARBÓW
2. MOSIR LUBARTÓW II
3. GLKS MICHÓW I
4. POWIŚLAK KOŃSKOWOLA
5. KS SYGNAŁ LUBLIN
6. UKS LASKOWIA BARANÓW
7. MOSIR LUBARTÓW I
8. GLKS MICHÓW II

 

Ogólnie w turnieju wzięło udział 73 zawodników, strzelono 50 bramek, a najlepszym strzelcem został Filip Litwinek z Baranowa. Najlepszym zawodnikiem został Radosław Dados z Garbowa, a najlepszym bramkarzem okazał się Michał Wasilewski z MOSIR LUBARTÓW II.

Wszystkie drużyny otrzymały puchary i dyplomy, a najlepszy strzelec, zawodnik i bramkarz dyplomy oraz pamiątkowe statuetki ufundowane przez SM „MICHOWIANKA” w MICHOWIE”, które wręczył Marek Barszcz.

Zwycięska drużyna GTS ZAWISZA GARBÓW występowała w następującym składzie; Patryk Skrzypiec, Michał Korzonek, Radosław Dados, Radosław Gnieciak, Konrad Duma, Marcin Sadurski, Kamil Reszka, Przemysław Adamski, Filip Zarzeka.

Sponsorem turnieju była: SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA „MICHOWIANKA” W MICHOWIE.

ORGANIZATORZY SKŁADAJĄ SERDECZNE PODZIĘKOWANIA DYREKTOROWI ZSO w MICHOWIE, ZBIGNIEWOWI GRADZIŃSKIEMU, za udostępnienie obiektu sportowego, a sponsorom za zakup nagród.

JA, Marcin Kowalski