SUKCESY PIŁKARZY Z „CHOPINA”

Piłkarze halowi Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie awansowali do finału wojewódzkiego, rozgrywanego w ramach licealiady. Aby zagrać wśród najlepszych zespołów województwa, podopieczni Łukasza Iwanka musieli zwyciężyć w finale powiatowym oraz w zawodach rejonowych.

1 lutego w hali sportowej Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Lubartowskiego w halowej piłce nożnej chłopców. Rywalizowały cztery drużyny. Po rozegraniu spotkań każdy z każdym końcowa kolejność przedstawia się następująco: 1. Zespół Szkół nr 2 w Lubartowie, 2. II LO w Lubartowie, 3. Zespół Szkół w Kocku, 4. Zespół Szkół w Ostrowie Lubelskim.

Po zwycięstwie w zawodach powiatowych przyszła kolej na rejonową licealiadę, która odbyła się w Lubartowie. Uczniowie z „Chopina” grając we własnej hali okazali się mało gościnni. Wyprzedzili rywali z Zespołu Szkół w Poniatowej i Zespołu Szkół z Nałęczowa. Zwycięstwo w turnieju dało awans na zawody wojewódzkie, które 28 lutego odbędą się w Chełmie.

W obu turniejach drużyna Zespołu Szkół nr 2 w Lubartowie (na zdjęciu) występowała w następującym składzie: Arkadiusz Rusinek, Adrian Parzyszek, Mateusz Szyszka, Michał Mitura, Ernest Wiącek, Dariusz Michna, Paweł Bronisz, Arkadiusz Adamczuk, Damian Zdunek, Kacper Polichańczuk. Opiekunem drużyny jest Łukasz Iwanek.

ig