Turniej Zakładów Pracy

W sobotę 5 listopada na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy Gimnazjum nr 2 w Lubartowie odbyła się jesienna edycja „Turnieju Zakładów Pracy w piłkę nożną”. Impreza miała charakter rekreacyjno-sportowy. Ponownie była to znakomita okazja do integracji społeczności lokalnej zarówno podczas gry w piłkę nożną, jak i w przerwach pomiędzy meczami w trakcie, których można było wypić kawę lub herbatę i zjeść ciepły posiłek.

W turnieju udział wzięło 9 firm z Lubartowa i okolic. Swoje reprezentacje wystawili: Komenda Powiatowa Policji, Roto Okna Dachowe ( 2 zespoły), Wibro, ZPMB Betax, Black Red White, Interduo, ZWB Łukówiec i ZWB Lewtak.

W fazie eliminacyjnej zespoły podzielone zostały na 2 grupy, w których mecze rozgrywano systemem „każdy z każdym”. Następnie dwie najlepsze drużyny z każdej z grup spotkały się w półfinale (1A-2B, 1B-2A), a kolejne zespoły z grupy A i B zagrały o miejsca 5-8 w turnieju (3A-4B, 4A-3B)

W półfinałach Betax pokonał 1:0 drugi zespół Roto, a Black Red White zwyciężył po rzutach karnych 3:1 z Policją. W regulaminowym czasie gry pomiędzy tymi zespołami padł remis 1:1. W meczu o 7 miejsce Interduo wygrał 8:2 z Lewtakiem, a w walce o 5 lokatę pierwszy zespół Roto okazał się lepszy od Wibro zwyciężając 3:0. W małym finale drugi zespół Roto przegrał z Policją 0:3. W finale, po zaciętej walce Black Red White pokonał Betax 1:0.

Najlepszym strzelcem turnieju z dorobkiem 5 bramek okazał się Kamil Skałecki (Betax)), natomiast najlepszym bramkarzem wybrano Michała Stachyrę (Black Red White).

zdjecie-glowne-1

OSTATECZNA KOLEJNOŚĆ:

I miejsce – BLACK RED WHITE

II miejsce – ZPMB BETAX

III miejsce – KOMENDA POWIATOWA POLICJI

IV miejsce – ROTO II OKNA DACHOWE

V miejsce – ROTO I OKNA DACHOWE

VI miejsce – WIBRO

VII miejsce – INTERDUO

VIII miejsce – ZWB LEWTAK

IX miejsce – ZWB ŁUKÓWIEC

Zwycięski zespół – Black Red White wystąpił w następującym składzie: Jacek Bernat, Maciej Kwaskiewicz, Piotr Serwin, Sebastian Kępa, Adrian Lipski, Łukasz Wójcik, Kamil Budzyński, Sławomir Wałach, Radosław Jankowski, Michał Stachyra, Przemysław Socha i Leszek Jędryszka.

Wszystkie drużyny biorące udział w turnieju otrzymały dyplomy, a trzy pierwsze zespoły nagrodzono także pucharami. Pamiątkowe statuetki otrzymali również najlepszy strzelec oraz bramkarz turnieju. Nagrody wręczał Dyrektor Gimnazjum nr 2 w Lubartowie Sławomir Zdunek.

Zawody sędziowali Piotr Lewin i Krzysztof Skomra, a pieczę nad prawidłowym przebiegiem turnieju sprawował Arkadiusz Smolarz.

wol_2650wol_2696wol_2739wol_2744wol_2756wol_2760wol_2777wol_2783wol_2791wol_2798wol_2854wol_2870